• Auto Bassadone OÜ
 • Küsi pakkumist

  Mark*:
  Mudel*:
  Esindus*:
  Nimi*:
  Telefon*:
  E-post*:
  Lisainfo:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Soovin proovisõidule

  Nimi*:
  Telefon*:
  E-post:
  Mark*:
  Mudel*:
  Toimumise koht*:
  Telli enda juurde:
  Kuupäev:
  Kellaaeg:
  Lisainfo:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Soovin teeninduse aega

  Auto reg number*:
  Telefon*:
  E-post:
  Mark*:
  Teenindus*:
  Soovin rentida asendusauto*:
  Lisainfo*:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Lisatud 26.05.2020

  Juba üle 90 aasta Euroopa tarbesõidukite segmendi liidrikohta hoidev Citroën toob 2020. aasta teises pooles turule oma esimese elektrilise tarbesõiduki ë-Jumpy. Tegu on järjekorras juba kolmanda elektrifitseeritud Citroën’i sõidukiga – kokku lansseeritakse neid sel aastal 6, sealhulgas aasta lõpul ka 100% elektriline kaubik Citroën Jumper. Järgmise aasta hakul saab täiselektrilise versiooni ka Citroën’i tarbesõidukite lipulaev Berlingo Van.


  Loodud vastavalt turu vajadustele

  Sarnaselt sisepõlemismootoriga versoonile pakub elektriline ë-Jumpy erinevas suuruses äridele jätkuvalt olulisi eeliseid: kompaktsed mõõdud, ergonoomiline interjöör, erinevad kereversioonid, ruumikus ja optimaalne kandevõime. Lisaväärtusena on nüüd võimalik anda oma panus meid ümbritseva elu- ja looduskeskkonna säästmisse, sõites vaid elektri jõul. Kaubiku sõiduulatus on WLTP mõõtmisstandardite järgi kuni 330 km.

  Elektrikaubiku kandevõime on 1275 kg ning see suudab vedada kuni 1 tonnist järelhaagist. Kaubaruumi maht on sama, mis sisepõlemismootoriga versioonil – alates 4.6 m³ (XS keresuurus) kuni 6.6 m³ (XL keresuurus). Tegu on omas segmendis parima mahutavusega ning 1,25 m laiune rattakoobaste vahe mahutab mureta ka euroalustel lasti. 


  Praktiline elektrimootor 

  Elektrilisele Jumpy’le pakutakse kahte eri mahutavusega akut, mille garantii on 8 aastat või 160 000 km. 50 kWh akuga ë-Jumpy sõiduulatus WLTP mõõtestandardite järgi on kuni 230 km ning 75 kWh akuga kuni 330 km. Elektrimootori võimekus ja sõiduulatus sõltub valitud sõidurežiimist, mis reguleerib kiirenduse ja aeglustamise ajal kasutatava ja salvestatava energia mahtu. Mootori võimsus on 100 kW (136 hj) ning pöördemoment 260 Nm. Elektrikaubiku maksimumkiiruseks on 130 km/h.

  Citroën ë-Jumpy 3 sõidurežiimi muudavad sõidu mugavaks erinevates oludes: tavarežiim Normal optimeerib sõiduulatuse ja jõudluse, Eco režiim optimeerib sõiduks vajaliku energiakulu ning Power režiim võimaldab maksimumjõudluse. Kaubikut on võimalik laadida kuni 100 kW võimsusel - 75 kWh aku laadimine kuni 80 protsendi ulatuses võtab aega kuni 45 minutit, 50 kWh aku laadimine kuni 30 minutit. See on üks parimaid laadimisvõimekusi elektrikaubikute hulgas.


  Vedrustus, mis tagab sõidumugavuse

  Kaubiku Pseudo MacPherson tüüpi esivedrustuse tugevdatud hoovad koos vibratsioonivastase stabilisaatoriga tagavad mugavuse ja hea juhitavuse. Vastupidav sõltumatu tagavedrustus võimaldab turvalise sõidu kuni 1275 kg koormaga. Maksimaalse mugavuse tagamiseks nii erinevate teeolude kui muutuva koormaraskuse korral on ë-Jumpy varustatud varieeruva tugevusega vedrustuse ning amortsüsteemiga, mis tagab sujuva sõidu.


  Ruumikas ja funktsionaalne salong

  Oma asjade hoidmiseks on ë-Jumpy funktsionaalses salongis ruumi nii juhil kui kaasreisijal. Kindalaegas on varustatud Aux, 12 V ja USB pesadega, olemas on ka topsihoidjad ning mahukas lisalaegas kõrvalistme all. Kokku on ë-Jumpy salongis erinevaid laekaid ja hoiukohti pea 100 liitri jagu.

  Citroën ë-Jumpy esireas on 3 istet. Moduwork lahendus võimaldab parempoolset istet tõsta, nii suureneb kaubaruum ja saab vedada tavapärase 4m asemel üle 5 meetri pikkuseid esemeid. Kaubiku salongi saab lihtsasti ka kaasaegseks kontoriruumiks muuta – keskmine käetugi on kerge vaevaga lauaks muudetav, et arvuti või dokumentidega töö oleks mugav. Võimalik on keskkonsoolile lisada ka kuni 11-tollise tahvelarvuti hoidja ning juhi topsihoidja muuta nutitelefoni hoidjaks. Käeulatuses on laadimispistik ning sõiduk on varustatud Mirror Screen, Apple CarPlay ja Android Auto rakendustega nutiseadmete ühendamiseks 7-tollise ekraaniga.


  Juhiabisüsteemid, mis teevad elu lihtsamaks

  Autojuhi käsutuses on ë-Jumpy 15 kaasaegset juhiabisüsteemi. Omas segmendis täiesti unikaalne võtmevaba küljeukse avamine on ühtlasi mugav ja turvaline – kui autovõti on taskus või kotis, saab ukse avada vaid jalaviibutusega tagumise põrkeraua allääres. Sama liigutusega saab küljeukse ka sulgeda. Kui inimene, kelle taskus on võti, eemaldub autost, lukustuvad uksed automaatselt. Teine unikaalne funktsioon on võtmevaba käivitus ning tuuleklaasile kuvatav sõiduinfo ehk head-up display.

  Muuhulgas kuulub sõiduki varustusse veel automaatne hädapidurdussüsteem, kallakult startimise abi, hoiatussüsteem juhi väsimuse jälgimiseks ja ennetamiseks, 360-kraadi kaamerad, intelligentne lähi- ja kaugtulede automaatika, Grip Control veojõu kontrollsüsteem, liiklusmärkide tuvastamine koos sobiva kiiruse soovitusega, kiiruse piiraja koos püsikiiruse hoidjaga ja pimenurga hoiatuse süsteem.


  Citroën ë-Jumpy jõuab Eesti turule 2020. aasta viimastel kuudel. 

  Töölaua versioon