• Auto Bassadone OÜ
 • Küsi pakkumist

  Mark*:
  Mudel*:
  Esindus*:
  Nimi*:
  Telefon*:
  E-post*:
  Lisainfo:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Soovin proovisõidule

  Nimi*:
  Telefon*:
  E-post:
  Mark*:
  Mudel*:
  Toimumise koht*:
  Telli enda juurde:
  Kuupäev:
  Kellaaeg:
  Lisainfo:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Soovin teeninduse aega

  Auto reg number*:
  Telefon*:
  E-post:
  Mark*:
  Teenindus*:
  Soovin rentida asendusauto*:
  Lisainfo*:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Lisatud 06.05.2021

  Hyundai Motorsport pikendas koostöölepingut FIA Autoralli Maailmameistrivõistluste (WRC) sõitjate Ott Tänaku ja Thierry Neuville’ga alates 2022. aastast. Uue lepinguga tagatakse stabiilsus ja järjepidevus Hyundai Motorsporti arengus. Mõlemal sõitjal on oluline roll uue hübriidajastu Rally1 sõiduki arendamisel. 

  Hyundai Motorsport on kahekorde võitja tootjate arvestuses ning leping kinnitab, et koostöö kahe andeka ja kiire sõitjaga jätkub ka tulevikus.

  Praegu sõitjate arvestuses teisel kohal olev Neuville on viimase seitsme aasta jooksul mänginud Hyundai Motorsport WRC programmi ülesehitamisel olulist rolli ning aidanud meeskonnal jõuda paljude oluliste verstapostideni alates esimesest võidust 2014. aastal Saksamaa rallil kuni kahe järjestikuse tootja tiitlini 2019. ja 2020. aastal, mis teeb meeskonnaga kokku 13 rallivõitu. Neuville on meeskonnas olnud juba Hyundai i20 WRC esimesest põlvkonnast peale.

  Möödunud aastal maailmameistrina Hyundai Motorsportiga liitunud Tänak saavutas ühe meeldejääva võidu Rally Estonial ja kolm täiendavat poodiumit, olles osa meeskonna edust ja teisest tootjate tiitlist 2020 aastal.

  Tänaku ja Neuville lepingute kinnitamine juba mais võimaldab Alzenaus asuval meeskonnal meeskonnana tõhusalt välja töötada WRC hübriidajastu uhiuus ralliauto. Hyundai i20 N mudelil põhinev prototüüp läheb lähitulevikus katsetamisetappi. Seejuures tasub märkimist, et Eesti kliendid saavad uue Hyundai i20 N sõita ralli- ja linnaradadel juba sel suvel! i20 N maksab 24 990 € ja seda on võimalik juba eeltellida.

   

  Ott Tänak: „Mul on väga hea meel sõlmida uus leping Hyundai Motorsportiga, mis hakkab kehtima 2022. aastast. 2020. aastast peale oleme jaganud erilisi hetki ning elanud üle ka raskemad ajad. Viimase kahe aasta jooksul olen näinud meeskonna pühendumust ja otsustavust edu saavutamisel ning olen kindel, et igaüks jätkab piiride nihutamist veelgi. Algamas on uus WRC ajastu –  läheme üle hübriidmäärustele ja see tähendab, et kõik alustavad puhtalt lehelt. Hyundai Motorsportil on hübriid- ja elektritehnoloogia vallas väga head teadmised ja kogemused, millel on suur roll uue Rally1 sõiduki väljatöötamisel. Ootan põnevusega WRC uut ajastut, kuid sel aastal on meil veel vaja tööd teha – hoolitseda selle eest, et saadaksime praeguse WRC-auto parimal viisil ära.“

   

  Thierry Neuville: „Eesmärk oli jätkata seiklust autoralli maailmameistrivõistlustel Hyundai Motorsportiga ja mul on hea meel sõlmida mitmeaastane leping meeskonnaga, kellest on saanud minu teine perekond. Lisaks sellele, et tunnen end nendega tõeliselt hästi. Nende sihikindlus ja võidule orienteeritus veenis mind jätkama seda fantastilist teekonda, mida rohkem kui seitse aastat tagasi koos alustasime. Mulle meeldib rallit sõita ja ma pole valmis lõpetama! Olen sellest lapsest saati unistanud ja tänu Hyundaile ning oma tugevale motivatsioonile, pühendumusele ja otsusekindlusele annan jätkuvalt endast parima!“

   

  Andrea Adamo, Hyundai Motorsporti juht: „Meil on hea meel pikendada koostööd Thierry ja Otiga. Meie otsustavust ja ambitsiooni autoralli MM-sarjas läbi lüüa näitab koostöö tulevikus nende kahe andeka sõitjaga. Mõlemad on näidanud end brändi ja meeskonna saadikutena ning tahaksin tänada Thierryt tema lojaalsuse eest Hyundai Motorsportile alates 2014. aastast ning Otti meeskonna usaldamise eest. Meil on väga hea meel jätkata nendega koostööd nüüd ja ka järgmistel aastatel. Alustame lähitulevikus meie uue 2022. aasta Rally1 sõiduki testimise olulist etappi, nii et koos saaksime täide viia sujuva testimiskava. Samuti ei saa unustada, et meil on veel ühine eesmärk aastaks 2021, kuid vaatame juba ette plaanidele aastal 2022 ja sealt edasi.“

  Töölaua versioon