• Auto Bassadone OÜ
 • Küsi pakkumist

  Mark*:
  Mudel*:
  Esindus*:
  Nimi*:
  Telefon*:
  E-post*:
  Lisainfo:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Soovin proovisõidule

  Nimi*:
  Telefon*:
  E-post:
  Mark*:
  Mudel*:
  Toimumise koht*:
  Telli enda juurde:
  Kuupäev:
  Kellaaeg:
  Lisainfo:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Soovin teeninduse aega

  Auto reg number*:
  Telefon*:
  E-post:
  Mark*:
  Teenindus*:
  Soovin rentida asendusauto*:
  Lisainfo*:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Lisatud 17.04.2024

  PEUGEOT pälvis taas Red Dot auhinna silmapaistva disaini eest. Uus PEUGEOT E-3008 avaldas tootedisaini kategooria rahvusvahelisele 39 kohtunikust koosnevale ekspertkogule muljet oma dünaamilise fastback kerekuju, uue kaasaegse esiosa ja ulatuslike funktsioonidega. PEUGEOT 3008 eelkäija pälvis Red Dot auhinna 2017. aastal. PEUGEOT sai selle ihaldatud disainiauhinna juba üheksandat korda.

  Matthias Hossann, PEUGEOT disainidirektor: „Mul on hea meel, et uue PEUGEOT E-3008 disaini tunnustati Red Doti disainiauhinnaga. PEUGEOT E-3008 ühendab PEUGEOT’ leidlikkuse ja visaduse ning kehastab kõiki meie margi väärtusi. PEUGEOT 3008 uuendamine tähendas tema imidži kaasajastamist ning dünaamilise disaini ja optimaalse tõhususe kokku toomist fastback kerekujusse. Auhind tõestab, et meie meeskonna loovus on end ära tasunud.“

  Uus esiosa, nii-öelda hõljuv tagaspoiler ja tippkvaliteetsed kaasaegsed funktsioonid

  PEUGEOT E-3008 paistab silma uue, kaasaegse ja tõhusa välisdisainiga. Kroomitud komponendid on eemaldatud ja nende asemele on toodud värvitud: Meteor hall esi- ja tagumisel kaitseraual, Orbital must küljepeeglitel ja alumisel osal.

  PEUGEOT E-3008-le kavandati uus esiosa, mis hõlmab esitulede ja iluvõre täielikult uut kujundust, PEUGEOT’ embleemiga keskmes.. Uue Pixel-led tehnoloogiaga kompaktsed esituled on paigutatud õhukesse ja stiilsesse viimistlusse ning kohandavad automaatselt valgusvihku vastavalt teeoludele, tagades optimaalse nähtavuse.

  PEUGEOT E-3008 kassilikud jooned ilmestavad sõiduki tasakaalustatud mõõtmeid. PEUGEOT E-3008 on üks kompaktsemaid täiselektriliste linnamaasturite C-segmendis, pakkudes samas piisavalt ruumi reisijatele ja pagasile.

  Ikoonilise lõvimargi enimmüüdud mudel paistab silma fastback linnamaasturi disainiga. Traditsioonilist luukpäras on kaasajastatud nii öelda hõljuva spoileriga, mis rõhutab kere siluetti ja optimeerib aerodünaamikat. Uue PEUGEOT E-3008 mahukas tagaosa on dünaamilise disainiga, mida rõhutab kolme küünisega valgussignatuur. Uus PEUGEOT E-3008 on saadaval kuues värvitoonis Obsession sinine, millel on peen kvaliteetne peegeldus, samuti on saadaval toonid Ingaro sinine, Okenite valge, Perla Nera must, Artense hall ja Titanium hall.

  Uus PEUGEOT E-3008 on margi esimene mudel, millel on uus PEUGEOT Panorama i-Cockpit®. Hõljuv 21-tolline HD kumer panoraamekraan loob pardal põneva ja keeruka visuaalse efekti ning ühendab digitaalse näidikuploki ja suure keskse puuteekraani. Leed-meeleoluvalgustust saab kohandada kasutades kaheksat värvitooni ning seda toetab ehtsast alumiiniumist valmistatud elegantne dekoratiivne viimistlus, mis ulatub üle armatuurlaua ja üle uste.

  2024. aasta Red Dot auhind

  2024. aastal hinnati 60 riigist esitatud tooteid 51 võistluskategoorias. Žürii liikmed andsid välja Red Dot või Red Dot: Best of the Best-auhinna, mis põhinevad hea disaini neljal omadusel ning vastaval sotsiaal-kultuurilisel taustal, professionaalsel fookusel ja disainiteadmisel. Tooteid ei hinnatud üksteisega konkureerivalt, vaid nende individuaalsete saavutuste põhjal.

  Töölaua versioon