• Auto Bassadone OÜ
 • Küsi pakkumist

  Mark*:
  Mudel*:
  Esindus*:
  Nimi*:
  Telefon*:
  E-post*:
  Lisainfo:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Soovin proovisõidule

  Nimi*:
  Telefon*:
  E-post:
  Mark*:
  Mudel*:
  Toimumise koht*:
  Telli enda juurde:
  Kuupäev:
  Kellaaeg:
  Lisainfo:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Soovin teeninduse aega

  Auto reg number*:
  Telefon*:
  E-post:
  Mark*:
  Teenindus*:
  Soovin rentida asendusauto*:
  Lisainfo*:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Lisatud 20.03.2024

  Uus PEUGEOT E-5008 mahutab kuni seitse reisijat ja sõidab ühe laadimisega kuni 660 km.

  Uustulnuk näitab, kui paindlik on Stellantise STLA Medium platvorm, olles esimene sõiduk mis võidab platvormi pikendatud konfiguratsioonist. Uut elektriautot ehitatakse Sochaux' tehases Prantsusmaal.

  LAI VALIK ELEKTRIAJAMEID

  Uuel PEUGEOT E-5008-l, mis on algusest peale kavandatud elektrisõidukina, on hulk heitmevabasid mootoreid elektrilise sõiduulatusega 500–660 km. Kaherattaveolistel versioonidel on võimsust 157 kW ja pöördemomenti 345 Nm või 170 kW ja pöördemomenti 345 Nm.

  Kahe mootoriga nelikveolise versiooni koguvõimsus on 237 kW. Esimootor arendab 157 kW võimsust ja 345 Nm pöördemomenti ning tagumine mootor 80 kW ja 170 Nm. Aku soojusjuhtimiseks kasutatakse jahutusvedeliku tsirkulatsiooni.

  See võimaldab ülikiiret laadimist, optimeeritud aku kasutusaega ja akude pikemat eluiga. Soojuspump tagab loomulikult sõitjatele mugava temperatuuri, hoides samal ajal kokku akusse laetud energiat.

  Alalisvoolu kiirlaadijates saab uut E-5008’t laadida kuni 160 kW võimsusega. 100 km sõiduulatust saab taastada vaid 10 minutiga ja laadida 30 minutiga aku 20%-lt 80%-le. Vahelduvvooluga laadimiseks on auto varutatud kuni 22kW pardalaadijaga.

  Lisaks on PEUGEOT’ valikus ka uus hübriidmootoriga 5008. Mudelil Hybrid 136 e-DCS6 on PEUGEOT HYBRID 48V süsteem, mis koosneb uue põlvkonna 136 hj bensiinimootorist koos topeltsiduriga kuuekäigulise käigukastiga, milles on elektrimootor.

  Tänu sõidu ajal laetavale akule annab see tehnoloogia madalatel pööretel täiendava pöördemomendi ja vähendab kütusekulu kuni 15%. Linnasõidul võib uus 5008 Hybrid töötada kuni 50% ajast 100% elektrilises nullheite režiimis.

  Uus 5008 laiendab jõuallikate valikut, võttes kasutusele ka pistikhübriidi 195 e-DCS7, mis ühendab 92 kW elektrimootori ja 150 hj sisepõlemismootori. Suure mahutavusega aku võimaldab 100% elektrirežiimil sõites saada sõiduulatuseks üle 80 km.

  TÄIENDATUD PÕHIELEMENDID

  Auto interjööris on ühendatud kaks i-Cockpit®-i kolmest põhielemendist: juhi ees oleva näidikuteploki ja suure keskse puuteekraani.

  Need on nüüd integreeritud üheks kumeraks panoraamekraaniks, mis kujutab endast ühte 21-tollist kõrglahutusega paneeli, mis ulatub armatuurlaua vasakust servast keskkonsoolini.

  21-tolline ekraan on optimaalse ergonoomika tagamiseks kergelt juhi poole kaardus, olles samas kaasreisijale ideaalselt ligipääsetav. E-5008 Allure varustustasemel on uus PEUGEOT i-Cockpit® standardvarustuses kahe 10-tollise koos toimiva digitaalse paneelina, andes sama hõljuva efekt nagu 21-tolline paneel.

  Armatuurlaua keskosas on i-Toggles® - täielikult kohandatavad puutetundlikud nupud, mida saab programmeerida, andmaks kiiret juurdepääsu kümnele kasutaja lemmikfunktsioonile: helista kontaktile, alusta navigeerimist sageli kasutatavasse sihtkohta, vali raadio lemmikjaam, vali ideaalne kliimaseadme temperatuur jne.

  Uue E-5008 standardvarustuses on PEUGEOT i-Connect® süsteem, mis tagab täieliku ühenduvuse tänu juhtmevabalt kasutatavale Apple CarPlayle ja Android Autole. GT varustustasemel lisandub TomTomi navigatsiooni ja reisiplaneerimise funktsioon.

  E-5008-le tuleb ka tehisintellekti ChatGPT kasutamise võimalus.. Info- ja multimeediasüsteemi uuendused viiakse läbi üle õhu.

  JUHIABILISED

  Uus E-5008 on varustatud PEUGEOT VisioPark 360° süsteemiga, mis tagab 360°-vaate tänu neljale kaamerale ning 12 andurile, mis on paigutatud auto ümber.

  Süsteem võimaldab vältida mis tahes takistusi sõiduki läheduses. Drive Assist Plus 2.0 süsteem abistab PEUGEOT E-5008 juhti, kasutades kõiki auto andureid (kaamerad, radar jne) ja ühendatud navigatsioonisüsteemist saadavat teavet. Need abisüsteemid on mõeldud juhi töökoormuse kergendamiseks näiteks maanteedel.

  Adaptiivne püsikiiruse hoidja koos Stop & Go funktsiooniga ja aitab püsida sõidurajal: süsteem abistab roolimise ja kiiruse hoidmisega, et hoida sõidukit liikumas sõidurajal ja juhi poolt etteantud kiirusel.

  Poolautomaatne reavahetus abistab juhti sõiduraja vahetamisel, tehes reavahetuse ohutuks. Kiiruse soovitus tuvastab kõik muutused kiiruspiirangutes, lugedes liiklusmärke ja kogudes teavet ühendatud navigatsioonisüsteemist.

  Vihma korral soovitab seade kiirust vähendada, näiteks maanteel 130 km/h-lt 110 km/h-le, jälgides samal ajal kiiruspiiranguid.

  ELEKTRILINE PEREAUTO

  Teise rea istmetel saab üheaegselt kallutada seljatuge ja istet ettepoole nihutada, see parandab oluliselt juurdepääsu kolmandale istmereale.

  Istme liigutamine on lihtne, juhtnupp asub istme seljatoe ülaosas. Suured tagumised uksed ja avar ukseava võimaldavad igas suuruses reisijatel mahtuda hõlpsasti kolmanda rea istmetele.

  Uus E-5008 kohandub kõikide vajadustega, selles on kaks kuni seitse mugavat istekohta ja märkimisväärne pakiruum. Uue E-5008 pagasiruumi maht on 748 L 5-kohalises konfiguratsioonis, 259 L 7-kohalises konfiguratsioonis ja kuni 1815 L 2-kohalises konfiguratsioonis.

  Kolmanda istmerea taga asuva pagasiruumi põrandat saab tõsta ja paigutada vertikaalselt istmete taha, vabastades nii sügavamalt ruumi täiendavate kohvrite ja käsipagasi mahutamiseks. Kolmanda istmerea all on piisavalt täiendavat pakiruumi.

  Umbes 80-liitrise mahutavusega ruum on ideaalne mitmesuguste asjade paigutamiseks, näiteks lemmikspordivarustuse hoidmiseks. Ruumi optimaalseks kasutamiseks on lisavarustusena saadaval spetsiaalne sahtel. Lisavarustusena saadaval lamineeritud esiklaas parandab veelgi head helikindlust.

  Uus Peugeot E-5008 jõuab müügile 2024. aasta sügisel.

  Töölaua versioon