• Auto Bassadone OÜ
 • Küsi pakkumist

  Mark*:
  Mudel*:
  Esindus*:
  Nimi*:
  Telefon*:
  E-post*:
  Lisainfo:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Soovin proovisõidule

  Nimi*:
  Telefon*:
  E-post:
  Mark*:
  Mudel*:
  Toimumise koht*:
  Telli enda juurde:
  Kuupäev:
  Kellaaeg:
  Lisainfo:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Soovin teeninduse aega

  Auto reg number*:
  Telefon*:
  E-post:
  Mark*:
  Teenindus*:
  Soovin rentida asendusauto*:
  Lisainfo*:
  * märgitud väljad on kohustuslikud

  * Märke tegemisega nõustun oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Auto Bassadone OÜ privaatsustingimustele.

  Honda uusimad mudelid

  Usaldusväärne partner igapäevaelus. Auto, millele võite julgelt loota. See on Honda auto. Tootes mootorsõidukeid alates 1946. aastast, on Honda sõidukid end tõestanud kui autot, mis ei tekita asjatuid muresid, kuid võimaldab nautida enesekindla ja mugava sõidu võlu. Kõrge tehnilise kvaliteedi ja madalate hoolduskuludega Honda võib olla turvaline valik isikliku või tööauto ostmisel. Uuri lisateavet uusimate Honda mudelite kohta!

  Honda CR-V Hybrid

   

  Sportlik Honda CR-V hübriid-linnamaastur teeb sinust iga tee valitseja. Auto peamiseks eeliseks on selle mitmekülgsus – olenemata sellest, kas peate sõitma elavas linnaliikluses või mööda mägiteid, Honda CR-V Hybrid tagab võimsa ja mugava sõidu. Ka vajalikke asju ei pea ukse taha jätma, kuna auto on varustatud mahuka salongi ja pakiruumiga. Omakorda intelligentne Honda Multi-Mode Drive tehnoloogia tagab võrreldamatu auto jõudluse ja kütusesäästlikkuse.

  Honda Jazz Hybrid

   

  Väliselt kompaktne, seest ruumikas – Honda Jazz Hybrid avaldab muljet oma nutika ja läbimõeldud disainiga. Nii Honda Jazz luukpära kui ka Honda Jazz Crosstar tõhus mootor koos uusima autotehnoloogiaga viivad teid kaugemale, kui see näib võimalik. Ühendades elektrilise jõu ja vähese kütusekuluga sisepõlemismootori parimad omadused, pakub see suurepärast sõidukogemust nii linnas kui väljastpoolt. Sõidunaudingu tagab ka Honda Jazz Hybridi disain – panoraamvaade läbi akna, lai jalaruum ja väsimusevastaste omadustega ergodünaamilised istmed. Teie vajadustele kohandatud auto tagaistmed on hõlpsasti eemaldatavad, et teha ruumi suuremale pagasile.

  Honda HR-V Hybrid

   

  Honda hübriidmudelitest uusim, sportlik ja ruumikas linnamaastur HR-V demonstreerib võimsust, vastupidavust ja võimet pakkuda mugavust ka ebastandardsetes sõidutingimustes. Tegemist on iselaadiva hübriidiga, mis tähendab, et auto toodab ise sõidu ajal energiat. Kui soovite tõesti hinnata kütusesäästlikkust ega taha raha või võimsust tuulde loopida, võib Honda HR-V olla teie jaoks õige mudel. Auto on avar, ruumikas, mugav ja turvaline. See teeb sellest suurepärase masina pereinimestele, vaba aja veetmise harrastajatele ja neile, kes sageli veavad suuremat pagasit. Honda HR-V on loodud nii, et seda saaks täiendada teie maitsele vastavate välis- ja sisetarvikutega.

  Honda e

   

  Ei mingeid keskkonnakahjulikke heitmeid! Ainult puhas jõud, tähelepanuväärne jõudlus ja erakorraline suutlikkus. Honda e-ga linnas ringi liikumine on nauding. Auto on kergesti juhitav, tundlik ja manööverdatav, võimaldades mitte millegi ebavajaliku pärast muretseda ja lihtsalt nautida sõitu. See kompaktauto on üllatavalt ruumikas, jättes juhile ruumi. Honda e-ga sõitmine on vaikne, rahulik ja tasane, võimaldades sul end linnakära eest peita. Selle autoga sõites saab valida mugava Normal sõidurežiimi või dünaamilise Sport režiimi vahel, mis võimaldab kontrollida auto iga liigutust.

  KKK

  Miks valida Honda?
  Honda on aastate jooksul testitud autotootja, kes on tuntud autode poolest, millele võib loota - Honda autodel on suhteliselt pikk eluiga, vähe tehnilisi probleeme. Need – eriti uued hübriidmudelid – on kütusesäästlikud ja pakuvad mugavat sõidukogemust.


  Miks valida Honda autod Autohallest?

  Autohalle pakub Honda auto täishooldust alates auto komplekteerimisest kuni tehniliste täiustusteni. Autohalle spetsialistid on alati valmis vastama päevakajalistele küsimustele.

  Milline on Honda autode garantii?

  Honda standardne standardgarantii: 3 aastat või 100 tuhat läbitud km (olenevalt sellest, kumb saabub varem)

  Kere väliskorrosiooni garantii: 3 aastat

  Väljalaskesüsteemi garantii: 5 aastat

  Korrosioonivastane garantii keredetailidele: 12 aastat

  Kere korrosioonivastane garantii: 10 aastat

  Töölaua versioon